Akcesoria rowerowe

Aktywne filtry

STOPKA CUBE FM

93399
Nóżka dedykowana do rowerów CUBE z...

Cena 159,90 zł

W kategorii akcesoriów rowerowych znajdziesz wyposażenie, które pozwoli Ci jeszcze bardziej cieszyć się z każdej przygody na dwóch kółkach. W naszej ofercie znajdziesz m.in. produkty marek Apidura, Restrap, Ortlieb, Topeak, Camelbak, Fidlocki Abus i wiele więcej.

Dla miłośników długich wypraw rowerowych polecamy szczególnie sakwy marki Ortlieb. Dla gravelowców i do jazdy "na lekko" mamy cały segment produktów do bikepacking'u. Osoby, które oczekują nieco więcej swobody i bardziej ergonomicznych rozwiązań powinny zwrócić uwagę na torby Apidury, charakteryzujące się niską masą oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Na przeciw takim wymaganiom jak stonowany wygląd, wytrzymałość i wodoodporność, wychodzi brytyjska marka Restrap. A żeby było jeszcze ciekawej - każda torba Restrapa jest wykonywana ręcznie!

Doskonałym uzupełnieniem zaawansowanego wyposażenia roweru są akcesoria marki Fidlock, która produkuje doskonałe, funkcjonalne i niezwykle uniwersalne uchwyty, bidony i torebki.

W naszej ofercie znajdziecie również doskonałej jakości bidony Elite, Cube, Acid oraz znanego ze swoich doskonałych plecaków i bukłaków - Camelbak'a.

Chcąc natomiast bezpiecznie pozostawić swój rower pod sklepem, kawiarnią, czy w jakimkolwiek innym turystycznie atrakcyjnym punkcie, mamy dla Was najlepsze zabezpieczenia - u-lock, linki, łańcuchy i szekle od niemieckiego Abus'a.

Czytaj więcej