Części rowerowe

Aktywne filtry

SZTYCA PRO LT

PRSP0116
Lekka i wytrzymała sztyca rowerowa

Cena 149,00 zł

W kategorii części rowerowe znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby ulepszyć i spersonalizować swój rower. W naszej bogatej ofercie mamy części renomowanych m.in. marek takich jak FFWD, Shimano, SRAM, Tufo, Pirelli, Selle Italia, Ergon, Continental.

Niezależnie od tego, czy szukasz nowych kół do swojego roweru, wymieniasz komponenty napędowe, czy chcesz poprawić doznania z jazdy na rowerze mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Koła FFWD to marka znana z wysokiej jakości kół rowerowych. Jeśli chodzi o komponenty, marki Shimano i SRAM są liderami na rynku. Oferują szeroki wybór kaset, łańcuchów, mechanizmów korbowych, koronek, manetek, przerzutek i hamulców, które poprawiają kontrolę oraz wydajność napędu rowerowego. Bez względu na styl jazdy i preferencje, Shimano i SRAM mają odpowiednie rozwiązania.

Jeżeli mowa o kontroli nad rowerem, to nie sposób pominąć ogumienia - opony do rowerów, marki Continentali Wolfpack to pewniacy pod względem wytrzymałości i jakości. Jeżeli jednak szukasz specjalistycznego ogumienia, to Twoje potrzeby zaspokoją opony Tufo i Pirelli.

Komfortu i wygody nie sposób przecenić na długich trasach, a odpowiedzią na ergonomiczny chwyt kierownicy są chwyty Ergon, zaś Twoje pośladki będą wdzięczne za dopasowane w systemie ID Matach siodło Selle Italia!

Niezależnie od tego, jaki masz rower i jakie są Twoje preferencje, w naszej kategorii części rowerowych znajdziesz wysokiej jakości produkty, które poprawią wydajność, komfort i styl jazdy na Twoim rowerze. Wybierz spośród naszych markowych produktów i ciesz się jeszcze lepszymi wrażeniami z jazdy na swoim rowerze.

Czytaj więcej