Ciuchy, buty i kaski rowerowe

Aktywne filtry

Niezależnie od Twojego stylu jazdy i preferencji, w naszym sklepie ubierzesz się od butów po kask - znajdziesz buty rowerowe Northwave oraz Shimano, odzież rowerową Assos, Endura i POC, kaski POC, HJC, Kask i Giro. Wszystkie ubiory w naszej ofercie spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości, funkcjonalności i stylu.

Szwajcarska marka Assos nie ma sobie równych jeżeli chodzi o odzież - szczególnie znana ze swoich spodenek i doskonałych wkładek z golden gate. Niemniej, każdy ich produkt charakteryzuje się wysokiej jakości materiałami i wykończeniem, a konstrukcja jest tak przemyślana, żeby wydajność odprowadzania potu oraz termoregulacja były na najwyższym poziomie.

Dla osób, które oczekują nieco innego stylu lub odzieży do "zadań specjalnych" dedykujemy ofertę marki Endura. Znajdziesz tu szeroki zakres produktów - od skarpetek, przez spodnie, spodenki, potówki, koszulki, bluzy, kurtki, rękawiczki aż po okulary, kaski i buty.

Na rowerze nie tylko trzeba być dobrze i ładnie ubranym, ale przede wszystkim bezpiecznym! Dlatego posiadamy rozbudowaną ofertę kasków rowerowych, dedykowanych do różnych zastosowań.

Kaski POC'a mają wyjątkowe wzornictwo, a kaski dedykowane do jazdy typu trail i enduro posiadają skorupę wzmacnianą włóknami aramidowymi, żeby były jeszcze bardziej bezpieczne. Dopełnieniem oferty, są najwyższej jakości okulary ze szkłami Carl Zeiss.

HJC to marka, którą zapewne będą kojarzyć motocykliści, a od niedawna robią świetne kaski szosowe o wyjątkowo niskiej masie i niezrównanej wentylacji.

KASK to nie tylko kaski rowerowe, a włoska marka produkująca wyposażenie ochronne dla rozmaitych gałęzi gospodarki. Posiadając rozległe doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa i ochrony głowy, nie można pomylić się wybierając produkty właśnie tej marki.

"Weteranem" w kategorii kasków rowerowych jest marka Giro. Od kilkudziesięciu lat możemy obserwować kolarzy startujących w największych wyścigach, którzy na swoich głowach mają kaski Giro. W ofercie tej marki znajdziesz kask dla 1,5 rocznego dziecka, przedszkolaka, młodego adepta kolarstwa, kolarza amatora, turysty czy zaawansowanego ściganta.

Chcesz się ubrać i czuć bezpiecznie w każdym terenie - wystarczy, że powiesz nam gdzie i jak jeździć, a my zaproponujemy najbardziej odpowiednią odzież dla Ciebie, a Ty będziesz cieszyć się komfortem podczas każdej jazdy na rowerze.

Czytaj więcej