Produkty marki CUBE

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty finansowania rowerów marki CUBE w ramach naszej wakacyjnej promocji.

Oferujemy dwie elastyczne opcje ratalne:

1) Do 20 rat 0% (RRSO 0%) - bez ograniczeń!

2) 30 rat 0% (RRSO 2,34%) dla zamówień powyżej 3 000 zł.

Aby skorzystać z oferty, zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych lub kontakt telefoniczny. Nasi doradcy chętnie pomogą dopasować plan ratalny do Państwa potrzeb i możliwości finansowych.

Oferta ważna do końca lipca 2024.

Niech ograniczenia finansowe nie staną na drodze do Twoich rowerowych marzeń!

Niemiecka marka Cube bikes istnieje na rynku od 1993 roku. Rowery Cube dystrybuowane są do przeszło 60 krajów, a oferta obejmuje przeszło 300 modeli! Wśród szerokiej gamy rowerów, znajdują się rowery górskie, crossowe, trekkingowe, dziecięce, szosowe, gravelowe, elektryczne oraz rowery do zastosowań specjalnych - miejskie oraz cargo bike. Przeglądnij nasz katalog rowerów Cube, napisz lub zadzwoń do nas albo po prostu odwiedź nas w Swarzędzu lub we Wrocławiu, a my dopasujemy najlepszy rower dla Ciebie!

Każdy rower Cube jest projektowany i budowany od podstaw, a następnie testowany…

Materiały stosowane do budowy ram rowerowych Cube to najwyższej jakości włókno węglowe oraz aluminium. Jednakże w procesie produkcji najważniejsza jest technologia i obróbka materiału.

Cube osiąga bardzo wysoką odporność aluminium, dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium oraz poddaniu go obróbce termicznej. Dodatkowo w precyzyjnym procesie ciągnienia surowego aluminium, producent dostosowuje grubość rur do wymaganych parametrów wytrzymałości. Na samym końcu w procesie hydroformowania osiągane są pożądane kształty rur do budowy konkretnego modelu, typu oraz rozmiaru ramy.

Lekkie ramy, budowane są ze specjalnie opracowanego włókna węglowego HPC (Super High Performance Carbon), rozwiniecie technologii o nanocząsterczki zaowocował opracowaniem Carbonu C:62, który dzięki dużej gęstości włókien oraz obecności nanocząsteczek w żywicy, jest ekstremalnie wytrzymały. Symbol C:62 oznacza, że zawartość włókna węglowego wynosi 62%.

Cube nie przestał ulepszać technologii i opracował carbon C:68X, co oznacza, że zmniejszył zawartość żywicy do 32%, dzięki czemu uzyskał jeszcze niższą masę ramy roweru. Co więcej, dzięki stosowaniu odpowiedniego włókna oraz jego specyficznych kierunków ułożenia, możliwe stało się zrezygnowanie z dodatkowo wklejanych tulei i insertów, co przełożyło się na uzyskanie bardzo lekkiej a przy tym sztywnej i wytrzymałej ramy rowerowej, jak np. w modelu Litening Air C:68X.

Aktywne filtry

STOPKA CUBE FM

93399
Nóżka dedykowana do rowerów CUBE z...

Cena 159,90 zł